Kepez Belediyesinden Parkur Hazırlık Kursları

Kepez Belediyesi, 27. Dönem polis meslek eğitim merkezi, ile Milli Savunma Üniversitesi’ne girmek isteyen gençler için ücretsiz ‘Sınav Parkuru Hazırlık Kursu’ ve ‘Fiziki Mülakat Hazırlık Kursu’ açtı.

Kepez Belediyesinden Parkur Hazırlık Kursları
02 Mart 2021 - 00:43
Kepez’den POMEM ve MSÜ adaylarına ‘Parkur Hazırlık Kursları’

Kepez Belediyesi, 27. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi(POMEM), ile Milli Savunma Üniversitesi’ne( MSÜ) girmek isteyen gençler için ücretsiz ‘Sınav Parkuru Hazırlık Kursu’ ve ‘Fiziki Mülakat Hazırlık Kursu’ açtı.

Eğitim ve spor alanında Kepezli çocuk ve gençlere sınırsız hizmet sunan Kepez Belediyesi, açtığı kurslarla da gençlere hedefledikleri mesleğin kapılarını aralıyor. Her eğitim ve öğretim yılında lise son sınıf ve yeni mezunlar için Yüksek Öğretim Kurumları(YKS) kursları açan, tercih dönemlerinde de ‘Üniversite Tercih Danışmanlığı’ hizmeti veren Kepez Belediyesi, POMEM ve MSÜ’ye girmek isteyen adaylarında ellerinden tutuyor. Kepez Belediyesi, 27. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi(POMEM), için ‘Sınav Parkuru Hazırlık Kursu’, Milli Savunma Üniversitesi’ne( MSÜ) girmek isteyen gençler için de ‘Fiziki Mülakat Hazırlık Kursu’ açtı. POMEM ve MSÜ’ye girmek isteyen adaylar için ücretsiz olarak düzenlenen kurslar Turgut Özal Spor Salonu’nda başladı.   Haftanın 4 günü devam eden Parkur Hazırlık Kursları’nın 3 günü Turgut Özal Spor Salonu’nda , 1 günü de Meşe Kapısı’nda yapılıyor. Kurslara katılmak isteyen adaylardan sağlık raporu ile bu seneki POMEM sınavına başvuru yapmış olmaları şartı aranıyor. Parkur Hazırlık Kurslarına katılmak isteyen POMEM ve MSÜ adayları (0 242)326 62 23 nolu telefondan gerekli bilgilere ulaşabilecekler.

Kepez Belediyesi’nin POMEM ve MSÜ adayları  için düzenlediği ‘Parkur Hazırlık Kursları’ ile gençler hedeflediklere mesleklerine daha emin adımlarla ulaşacak.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum