Antalya Valisi Ersin YAZICI'dan Yeni Yıl Mesajı

Antalya Valisi Ersin YAZICI'dan 2021 yılana girerken bir Yeni Yıl Mesajı yayınladı.

Antalya Valisi Ersin YAZICI'dan Yeni Yıl Mesajı
02 Ocak 2021 - 20:48
2021 Yeni Yıl Mesajı
 
2020 yılı ülkemiz ve dünya adına zorlu geçse de yepyeni hedefler ve umutlarla yeni bir yıla merhaba demenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni umutların, heyecanların ve beklentilerin olduğu her yeni yıl; yeni bir başlangıçtır. İşte bu yüzden girmeye hazırlandığımız 2021 yılı sadece yeni bir yıl değil; aynı zamanda zor geçen bir senenin sonu, yeni heyecanlarımızın, yeşeren umutlarımızın ve mutlulukla bitmesi için niyetlendiğimiz beklentilerimizin geleceğidir.

Dünya için önemli gelişmelere sahne olan zor bir yılı geride bırakıyoruz. Bu zor yıl her ne kadar bizi yıpratmış olsa da bize öğrettiği ya da yeniden hatırlamamızı sağladığı değerlerimizle bizi daha güçlü, daha sabırlı hale getirdi. Artık yaşayarak biliyoruz ki sağlık her şeyden önemli ve çalışarak kazanmanın değeri paha biçilemez. 

Tarımdan sanayiye, turizmden ticarete uzanan her alanda kalkınma ve huzuru temin eden vizyonumuzla İnşallah, 2021’de de üretmeye devam edecek ve yeni rekorlar kıracağız.
2021’e merhaba derken bu yeni yılın Antalyalı hemşehrilerimiz başta olmak üzere ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.
 
Ersin YAZICI 
Antalya Valisi 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum