Kepez Barış Mahallesi Konforlu Yaşama Kavuşuyor

Kepez Belediyesi, Barış Mahallesi’ne 2 bin 205 metre uzunluğunda 3 bin 750 ton sıcak asfalt döktü.

Kepez Barış Mahallesi Konforlu Yaşama Kavuşuyor
07 Temmuz 2020 - 19:37 - Güncelleme: 07 Temmuz 2020 - 19:39

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kepezlilere daha konforlu ve güvenli bir ulaşım sağlamak için yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Kepez Belediyesi, yeni yollar açarak ilçenin ulaşım yollarını genişletirken, bir yandan da imara uygun yapılaşması tamamlanan sokakların alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan asfaltlarını da yeniliyor.

Bu kapsamda Barış Mahallesi’nde yoğun bir çalışma sürdüren Kepez Belediyesi, alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla mahallenin prestijini artırıyor.

Elektrik iletim hatlarının yer altına alınmaya başlandığı Barış Mahallesi’nin Galip Kuşçuoğlu Caddesi’nde bulunan asfalt ve kaldırımlarda yenileniyor. 

Atatürk, Kütükçü, Çankaya, Yavuz Selim ve Erenköy Mahallelerine komşu olan Barış Mahallesi’ndeki 2 bin 205 metre uzunluğundaki yola 3 bin 750 ton sıcak asfalt döküldü.

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri, Barış Mahallesi 2906 Sokak’ın doğu ve batı yakası arasında yeryüzü şekillerinin oluşturduğu dezavantajdan dolayı uzun yıllar ulaşım sağlanamayan iki yakayı da açtığı yeni yollarla birleştirmişti.  
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum